Administrator Systemów IT (Microsoft)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja oraz administracja środowiskami Windows Server.
  • Instalacja, konfiguracja oraz administracja serwerami SQL
  • Zarządzanie usługami i aplikacjami Microsoft 365 oraz zasobami platformy chmurowej Microsoft Azure
  • Monitorowanie i diagnostyka zdarzeń w systemach serwerowych Microsoft.
  • Rozwój i wdrażanie skryptów PowerShell oraz narzędzi do monitoringu i automatyzacji
  • Diagnozowanie, rozwiązywanie problemów, incydentów i dostarczanie analiz.
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie zapisów w dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu inżynierskim i/lub zorientowanie na zagadnienia techniczno-inżynieryjne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze administracji systemami Windows Server
  • Analityczne myślenie i dążenie do kompleksowego rozwiązywania problemów.
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemami Windows Server (AD, DNS, DHCP, GPO, FS, IIS, WSUS, PKI, Hyper-V) oraz bazami danych Microsoft SQL Server
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu Active Directory w środowisku wielodomenowym
  • Praktyczne doświadczenie w administracji serwerami pocztowymi
  • Doświadczenie we wdrożeniach i utrzymaniu usług chmurowych Microsoft 365 i Azure
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Co oferujemy:

  • Pełną dynamiki i różnorodnych zadań pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze w Katowicach
  • Codzienny kontakt z ludźmi zaangażowanymi w pracę i posiadającymi ciekawe pasje
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Udział w szkoleniach i wydarzeniach firmowych
  • Bogaty pakiet opieki medycznej w Lux Med
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Możliwość korzystania z karty Multisport
  • Bezpłatne, łatwo dostępne miejsce parkingowe
  • Elastyczny czas pracy
  • Nielimitowaną pyszną kawę, herbatę, wodę mineralną

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło