Aplikacje zostały zamknięte
  • Doradca klienta w placówce finansowej , praca stacjonarna w oddziale

    • Wymiar pracy

      Pełny etat

    • Typ umowy

      Umowa o pracę

    • Tychy, Śląskie

    Opis

    Myślisz o rozwoju w branży finansowej? Nie boisz się bezpośredniego kontaktu z klientem?

    Zostań Doradcą Finansowym!

    Aktualnie poszukujemy kandydata / kandydatki do wieloletniego oddziału w centrum miasta .

    Jeśli:

    – jesteś komunikatywny

    – lubisz pracę z ludźmi

    – szybko się uczysz

    – masz doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży

    • nie masz doświadczenia, ale wielką motywację do pracy

    – chcesz rozwijać się na wielu płaszczyznach

    – potrafisz organizować swój czas

    dodatkowo:

    – chcesz być wynagradzany dodatkowo za efekty?

    – jesteś otwarty na zdobywanie nowych kompetencji?

    – zmotywowany do działania?

    – gotowy do pracy z klientem?

    • LUBISZ SAM/SAMA ORAGNIZOWAĆ SWOJE OBOWIĄZKI?

    ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

    • zapraszamy do kontaktu również studentów zaocznych

    CO OFERUJEMY ?

    -stałe godziny pracy

    -prace stacjonarną

    -premię

    -wsparcie oraz szkolenia

    -zawsze najnowszy pakiet produktów i usług finansowych

    -będziesz mógł pracować na bazie naszych klientów

    NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA – ALE CHĘCI PRACY !

    Twoje obowiązki?

    – pozyskiwanie nowych klientów i obsługa klientów dotychczasowych

    – doradztwo w zakresie produktów: kredytowych, bankowych oraz pozabankowych

    – podnoszenie swoich kwalifikacji podczas szkoleń wewnętrznych

    -dobry kontakt z klientem

    -organizacja biura

    nie czekaj, aplikuj już teraz, może czekamy właśnie na Ciebie?

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z nr 133, poz. 883. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz możliwości wycofania zgody na przetwarzania danych osobowych)”

  • 795 933 933