Aplikacje zostały zamknięte

Księgowa – Specjalista ds. księgowo-kadrowych

  • 4 000 – 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rzeszów, Podkarpackie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Biuro Rachunkowe Intervio sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

Księgowa/wy – specjalista ds. księgowo-kadrowych

Opis stanowiska:

– prowadzenie ksiąg rachunkowych i KPiR dla Klientów biura

– sporządzanie deklaracji podatkowych

– sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS w programie Płatnik

– sporządzanie sprawozdań finansowych

WYMAGANIA:

– doświadczenie na podobnym stanowisku (2 lata)

– bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości

– bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT),

– znajomość przepisów prawa pracy

– znajomość prawa podatkowego w zakresie księgowania wynagrodzeń

– znajomość obsługi systemu COMRACH OPTIMA

– umiejętność korzystania z programów MS Office (Word, Excel)

– samodzielność, terminowość, rzetelność

– odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję

– umiejętności pracy w zespole, komunikatywność, lojalność

OFERUJEMY:

– praca w pełnym wymiarze czasu pracy

– umowa o pracę

– możliwość podjęcia pracy od zaraz

– praca z młodym i kreatywnym zespołem

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz samodzielności. Jesteśmy otwarci na propozycje.