AB OVO SOLUTIONS

Opis
Należysz do osób dokładnych/ spostrzegawczych?

Szukasz pracy od poniedziałku do piątku?

Zacząłeś rozglądać się za czymś na wakacje?

A może brakuje Ci roku, dwóch do emerytury?

Dla nas to NO PROBLEM. Liczy się Twoja chęć do pracy!

CZAS START! Właśnie od dziś możesz zostać jednym z nas!

Ruszyliśmy z nowym projektem rekrutacyjnym na stanowisko Monterki/a urządzeń elektronicznych.

Mieszkasz w PUCKU/okolicach? Super- ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Nasz klient to światowy potentat produkujący elektronikę.

Zapomnij o przestarzałej, staroświeckiej, nieklimatyzowanej hali! Praca jest w nowoczesnej przestrzeni produkcyjnej. TU zapewnione masz wszelkie udogodnienia- nawet stołówka pracownicza jest specjalnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas lub napisz SMS na numer 504 070 933. Zatrudniamy pełnoletnich uczniów, studentów. Prowadzimy rekrutację BEZ DYSKRYMINACJI! Nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

– przejrzysty system wynagrodzenia,

– pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku,

– indywidualne szkolenia wdrożeniowe prowadzone przez najlepszych liderów,

– środowisko pracy pełne szacunku,

– zgrany zespół,

– ekspresowa rekrutacja- do 24 h od otrzymania Twojego CV,

-dwie stałe zmiany pracy,

– miejsce pracy blisko natury,

– dodatkowe korzyści: prywatna opieka medyczna, Multisport.

Twoje obowiązki:

– montaż ręczny komponentów,

-lutowanie ręczne,

-testy urządzeń elektronicznych.

Jedynie czego oczekujemy od Kandydatów to dokładności i spostrzegawczości. Zainteresowała Cię ta oferta? Śmiało, skontaktuj się z Nami- odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć! Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. – Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego – Nr certyfikatu 18016 – z siedzibą we Wrocławiu.

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić